AISLE-Base™

Çevreleme sistemlerine yeni bir yaklaşım.

AISLE-Base sismik izolasyon platform sistemleri, sıcak veya soğuk hava koridor konfigürasyonunda isteyebileceğiniz içerisine Server, Kabinet veya sizin belirleyeceğiniz ekipmanları koyabileceğiniz bir sistemdir.

Günümüzde çoğu yükseltilmiş döşeme sistemi, bir hava koridor ünitesinin oluşturacağı ağırlığa dayanıklı yapılmadığından, AISLE-BASE sistemleri içerisindeki ISO-Stand’lar bu ağırlıkları desteklemektedir. Bu destekler sayesinde alt platformlar yükseltilmiş döşeme seviyesine geldiğinde toplam yüksekliği azaltarak daha gelişmiş ulaşılabilirlik sağlamaktadır.

Bölgenin sismik altyapısına bağlı olarak ve yerel hesapları karşılayabilmek için, bir mühendis bu desteklerin zemine nasıl bağlanması gerektiğine karar verebilir. Ayrıca normalden daha fazla dikey titreşimin beklendiği bölgelerdei ISO-Stand’ler yere sismik izolasyon ayakları ile bağlanarak tüm eksen izolasyonu sağlar ve giriş hızlanmalarını azaltır.

AISLE-Base sistemleri kompakt 15” dizaynı sayesinde maksimum hareket kapasitesi sağlayan Yeni Nesil Ball-N-Cone izolatörleri ile donatılmıştır. Buna ek olarak izolatörlerin bu kapasiteye ulaşırken giriş hızlanmalarını minimum seviyeye düşüren QuakeCoat Elastomerik Sönümleme Astarı ile kaplıdır.

Tüm sistem yaklaşımımızı tamamlamak amacı ile KodLock Hava Yönetim ürünlerini AISLE-Base sistemimize entegre ettik. Bu KodLock ve diğer Upsite ürünlerini kullanma amacımız hava akışını doğru yönetebilmek ve enerji tasarrufu sağlamaktır.

ASILE-Base sistemlerinin tasarım tamamen modülerdir ve

· Dışarda kurularak zemine koyulabilir,

· Mevcut yükseltilmiş döşeme sistemi üzerine koyulabilir,

· Mevcut yükseltilmiş döşeme sistemine destek ayaklar ile entegre edilebilir.

ASILE-Base sistemleri dizaynı tamamen modüler ve

· Dışarda kurularak zemine konulabilir

· Mevcut yükseltilmiş döşeme sistemi üzerine konulabilir

· Mevcut yükseltilmiş döşeme sistemine destek ayaklar ile entegre edilebilir.

Özellikler

AISLE-Base

Türkçe