ISO-Base™

ISO-Base™

“ISO-Base sistemleri karmaşık bir probleme basit ve zarif bir çözüm sunuyor.” – DDegenkolb Mühendislikk

Orijinal ISO-Base Platformları

ISO-Base platformları tüm dünyada değerli IT ekipmanlarını korumada kullanılmaktadır. Benzersiz modüler yapısı ve patentli plank tasarımı sayesinde farklı boyut ve ağırlıktaki tüm server kabinet çeşitlerini ve IT ekipmanlarını izole etmektedir.

Önünde ve arkasındaki açık “C” kanalı sayesinde, kullanıcılar ekipmanlarına istedikleri gibi müdahale edebilmektedir. Hiçbir delme veya sabitleme gerekmediğinden ISO-Base platformları “canlı” sistem odalarına kolaylıkla uygulanabilir. Platform sıraları öncesinde kurularak kabinetler rampalar aracılığı ile platform üzerine alınabilir veya kabinetler hidrolik ekipmanlar sayesinde yerden yükseltilerek altına platform montajı yapılır ve daha sonra kabinetler bu platformlar üzerine indirilir.

Orijinal ISO-Base platformları 2 farklı ölçüde ve 2 yataklama sistemi içeren plank dizaynına sahiptir. 10.75” (27,3cm) genişliğindeki plankler genellikle sıraların sonlarında kullanılmaktadır. 12,75” (32,3cm) genişliğindeki geniş plankler ise 2 kabinetin ayaklarının tam ortasında ortak kullanım olarak kullanılmaktadır.

Ekstra Geniş ISO-Base Platformlar
Farklı ayak yapısına sahip özel cihazlarınız için 2 ek geniş plank mevcuttur, 14,75” (37,4cm) ve 15,75” (40cm). Bu platformlar; daha geniş plankler, diğer genişlikteki plankler ile karışık sıralarda daha geniş alana ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.

Ağır-Seri ISO-Base Platform

Server kabinetleri ve IT ekipmanları son yıllarda daha ağırlaşan bir trende sahip oldu, bu artan ağırlıklara karşı biz ekstra bir bilye sistemine sahip olan ve bu sayede ağırlığı daha fazla alana yayan Ağır-Seri ISO-Base platformlarını sunuyoruz. Bu Ağır-Seri plankler tüm genişliklerde mevcut ve diğer plankler ile karışık gruplarda kullanılabilir.

ISO-Base Opsiyon ve Aksesuarlar

ISO-Base plankleri 3 farklı kaplama/yüzey opsiyonuna sahiptir.

1) Paslanmaz Çelik Yüzey
Orta ağırlıktaki cihazlar için serbest salınım için

2) Polyurethane Astar kaplı paslanmaz çelik yüzey
Hafif veya tek başına duran cihazların fazla hızlanmasını engellemek için.

3) QuakeCoat Elastomerik Sönümleme Astarı
Günümüz ağır IT ekipmanlarınıa maksimum sönümleme sağlar. Patent beklemede.

QuakeCoat, izolatörün ekstra yüksek ağırlıklarda, hiçbir bozulma olmadan maksimum hareket yeteneği ile çalışmasını sağlar.

ISO-Base sistemleri Rampa, yükleme platformları gibi farklı aksesuarlara da sahiptir.

Türkçe