Saha Araştırmaları / Mühendislik

Mekan Değerlendirmesi

Worksafe Teknoloji çalışanları, bir sistem odası ve IT ekipmanlarını bulundukları mekanda inceleme yaparak izolasyon sistemlerinin doğru kullanımı konusunda değerlendirme yapmak üzere eğitilmişlerdir.

Mekan değerlendirmeleri, kullanılacak ekipmanın ağırlık, ölçü, mevcut ve istenilen yerleşim planı ve yapılacak veya düşünülen değişiklikler göz önüne alınarak yapılır. Bir yerleşim planı tüm detayları gösterecek şekilde montajdan önce oluşturulur. Bu layout çizimi aynı zamanda net fiyatlandırma ve ürün bilgisi için de kullanılır.


MÜHENDİSLİK

Worksafe Teknoloji firması 15 yıldan beri tüm yapısal mühendislik tasarımları, mekan mühendislik raporları, testler ve tasarımların hesaplamalarını yapmak için DEGGENKOLP MÜHENDİSLİK firması ile partnerlik kurmuştur.

Degenkolb Mühendislik firması dünyanın sismik yapısal mühendislik alanındaki en saygı duyulan firmalardan biridir ve diğer mühendislik firmalarına bu konuda proje bazında danışmanlık yapmaktadır. Sizin mevcut proje yönetim ekibinizle, mimarınız ile veya sizin tercih edeceğiniz bir mühendislik firması ile ortak çalışarak bizim ürünlerimizin yeterlilikleri ve özellikleri ile ilgili gerekli hesaplamaları ve teknik bilgileri paylaşabilirler.

Türkçe