Test Raporları

Test Raporları

Worksafe Teknoloji izolasyon sistemlerimizin ve sabitleme ekipmanlarımızın etkinliğini test etmek için birçok sallantı masası testi yapmıştır.

Bu sallantı masası testlerinden bazıları; Amerikan Enerji Depatmanı (The U.S. Department of Energy DOE), Amerikan Askeri Mühendislik Kolordu (U.S. Army Corps of Engineers CERL), Kanada Devlet Standartları Testi (Canadian Government Standarts Testing PWGSC), Japon Kalite Güvence Organizasyonu (Japan Quality Assurance JQA), Japonya Tsukaba Bilim Şehri (Tsukaba Science City JAPAN), Tayvan NCREE, Duke Üniversitesi, Nevada Reno Üniversitesi, British Columbia Üniversitesi (UBC) ve Portland Üniversitesi.

Tüm izolasyon sistemleri testlerimizde, hareket kapasitesini ölçmek ve titreşimi düşürmeyi ölçmek için ayrı ayrı tek eksen testlerinden (X-Y-X) Six Degree of Freedom (tüm eksenlerin aynı anda farklı yönlere hareket ettiği serbestlik testleri) testlere kadar tüm testler bulunmaktadır. Testlerimiz yekpare zeminler ve bir araya getirilmiş zeminler kullanılarak test edilmiştir. Simülasyonlar gerçek canlı serverlar ve bunlara bağlı benzer ekipmanlar kullanılarak gerçek koşullar oluşturularak yapılmıştır. Diğer testler, zemine sabitleme gibi sistemlerin Iso-Base’e oranla negatif etkilerini göstermek üzere yapılmıştır.

View our ISO-Base Technical Report

View our OCTO-Base Technical Report

Türkçe