Referans Görüşleri

Referans Görüşleri

“ISO-Base”in bize anlatılan herşeyi temsil ettiğini gördük… ISO-Base ve basit kurulumu sayesinde depremin işimizi kesintiye uğratmadan devam edeceğini biliyoruz.
– US Entertainment Company (Amerikan Gösteri Firması)

ISO-Base sistemini uygulamadan yeni bir ürün getirmeyi düşünmüyoruz bile. Vidalama veya tijleme ile karşılaştırdığımızda odayı bile kapatmamıza gerek kalmayan harika bir montajı var… ve bu deprem ülkesinde zihnen rahat olmamızı sağlıyor…
– US Feature Animation Studio (Amerikan Animasyon Stüdyosu)

2011 yılında maydana gelen büyük depremde birçok tesisimiz güç kaybına uğradı, ancak ISO-Base tüm ekipmanları bağlı, zarar görmemiş halde dimdik tuttu ve bu sayede bize geri kurtarma döneminde büyük zaman ve maliyet kazandırdı.
– Japon İletken Firması

Biz ISO-Base ürünlerine kendi mühendislerimiz ile sallantı masası testi gerçekleştirdik ve sonuçlarına göre biz şu anda müşterilerimize, kendi ürettiğimiz sismik dirençli ürünlerimizi değil bu ürünü tavsiye ediyoruz.
– Amerikan Mainframe Üreticisi

ISO-Base bizim sismik ve patlamalara karşı sistem odası güçlendirme programımızın en kritik parçalarından biri.
– Amerikan Federal Bürosu

Tokyo’nun kuzeyindeki tesislerimizde, Büyük Doğu Japon Depremi sırasında, ISO-Base üzerindeki cihazların hiçbir sorun yaşamadan çalışmaya devam ettiğini, ancak aynı anda çok daha komplike bir ürün üzerindeki cihazların tamamında sorun yaşandığına tanık olduk.
– Japon Havayolları

Türkçe